Profile2 Registration Path (7.x-1.12) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Log in
uk: Вхід

en: Request new password
uk: Запит нового паролю

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Tabs
uk: Вкладки

en: fieldset
uk: група полів

en: URL path
uk: URL адреса
