Profile2 Registration Path (7.x-1.13) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Request new password
be: Запытаць новы пароль

en: Create new account
be: Стварыць новы рахунак

en: URL path
be: Маршрут URL
