Profile2 Registration Path (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Log in
bg: Вход

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: Create new account
bg: Регистрирай се
