Profile2 Registration Path (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Log in
oc: Se connectar

en: Request new password
oc: Demandar un senhal novèl

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: URL path
oc: Camin d'URL
