Profile2 Registration Path (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Log in
bn: প্রবেশ

en: Request new password
bn: নতুন পাসওয়ার্ডের জন্য আবেদন করুন

en: Create new account
bn: নতুন একাউন্ট তৈরি করুন
