Profile2 Registration Path (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Request new password
bo: གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ

en: Create new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ
