Profile2 Registration Path (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Create
cy: Creu

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Request new password
cy: Gofyn am gyfrinair newydd

en: Create new account
cy: Creu cyfrif newydd
