Profile2 Registration Path (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Create
da: Opret

en: Log in
da: Log ind

en: Request new password
da: Bestil ny adgangskode

en: Create new account
da: Opret konto

en: fieldset
da: feltgruppe

en: URL path
da: URL-sti
