Profile2 Registration Path (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Create
el: Δημιουργία

en: Log in
el: Είσοδος

en: Request new password
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: URL path
el: Διαδρομή URL
