Profile2 Registration Path (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Create
ne: सिर्जना

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।
