Profile2 Registration Path (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: Create
pt: Criar

en: Log in
pt: Entrar

en: Request new password
pt: Recuperar senha

en: Create new account
pt: Criar nova conta

en: fieldset
pt: conjunto de campos

en: URL path
pt: Caminho URL

en: Show on all user account registration forms.
pt: Mostrar em todos os formulários de registro da conta de usuário.

en: Enable unique registration path
pt: Habilitar caminho de registo único
