Profile2 Registration Path (7.x-1.4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Create
pt: Criar

en: Log in
pt: Entrar

en: Request new password
pt: Pedir nova senha

en: Create new account
pt: Criar uma nova conta

en: fieldset
pt: Conjunto de campos

en: URL path
pt: Caminho do URL
