Profile2 Registration Path (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Create
cs: Vytvořit

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: fieldset
cs: skupina polí

en: URL path
cs: URL cesta
