Profile2 Registration Path (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Create
gl: Crear

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: fieldset
gl: conxunto de campos

en: URL path
gl: Ruta URL
