Profile2 Registration Path (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Create
it: Crea

en: Log in
it: Accedi

en: Request new password
it: Richiedi nuova password

en: Create new account
it: Crea nuovo profilo

en: fieldset
it: set di campi

en: URL path
it: Percorso URL
