Profile2 Registration Path (7.x-1.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт

en: Create new account
mn: Бүртгүүлэх
