Profile2 Registration Path (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Create
ro: Crează

en: Request new password
ro: Solicitați parolă nouă

en: Create new account
ro: Crează cont nou

en: URL path
ro: Cale URL
