Profile2 Registration Path (7.x-1.5) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Create
sq: Krijo

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Request new password
sq: Kërko një fjalëkalim të ri

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri
