Profile2 Registration Path (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Create
ta: உருவாக்குக

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: Request new password
ta: புதிய குறிச்சொல் கேள்

en: Create new account
ta: புதிய கணக்கை உருவாக்கு
