Profile2 Registration Path (7.x-1.6) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Create
az: Yaradıldı

en: Log in
az: Loqin

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq
