Profile2 Registration Path (7.x-1.6) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Create
eo: Kreu

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Request new password
eo: Petu novan pasvorton

en: Create new account
eo: Kreu novan konton
