Profile2 Registration Path (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Create
et: Loo

en: Log in
et: Sisene

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Create new account
et: Registreeru

en: fieldset
et: väljade kogu

en: URL path
et: URL teekond
