Profile2 Registration Path (7.x-1.6) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Request new password
kn: ಹೊಸ ಗುರುತುಚಿಹ್ನೆ ಕೋರಿಕೆ

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ
