Profile2 Registration Path (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Create
lv: Izveidot

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu
