Profile2 Registration Path (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Create
th: สร้าง

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Request new password
th: ลืมรหัสผ่าน

en: Create new account
th: สร้างบัญชีผู้ใช้ใหม่
