Profile2 Registration Path (7.x-1.7) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Log in
af: Teken in

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord

en: Create new account
af: Skep nuwe rekening
