Profile2 Registration Path (7.x-1.7) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Log in
am: ግባ

en: Request new password
am: አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Create new account
am: አዲስ መለያ ፍጠር

en: Tabs
am: ትሮች
