Profile2 Registration Path (7.x-1.7) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Log in
ca: Entra

en: Request new password
ca: Demana una contrasenya nova

en: Create new account
ca: Crea un compte nou

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: fieldset
ca: Conjunt de camps

en: URL path
ca: Camí URL
