Profile2 Registration Path (7.x-1.7) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Log in
es: Iniciar sesión

en: Request new password
es: Solicitar una nueva contraseña

en: Create new account
es: Crear nueva cuenta

en: Tabs
es: Pestañas

en: fieldset
es: conjunto de campos

en: URL path
es: Ruta URL

en: Confirmation Message
es: Mensaje de confirmacion
