Profile2 Registration Path (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Tabs
hu: Fülek

en: fieldset
hu: mezőcsoport

en: Tab Text
hu: Fül szöveg

en: URL path
hu: Webcímútvonal

en: The menu system has been rebuilt.
hu: A menürendszer újraépítve.

en: Confirmation Message
hu: Megerősítő üzenet
