Profile2 Registration Path (7.x-1.7) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Log in
kk: Кіру

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру
