Profile2 Registration Path (7.x-1.7) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Create new account
lt: Registracija

en: Tabs
lt: Kortelės

en: fieldset
lt: laukelių rinkinys

en: URL path
lt: URL kelias
