Profile2 Registration Path (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Log in
nl: Inloggen

en: Request new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: fieldset
nl: veldengroep

en: Tab Text
nl: Tabtekst

en: URL path
nl: URL-pad

en: Profile2 Registration Path
nl: Profile2-registratiepad

en: Assign roles during registration
nl: Rollen tijdens registratie toewijzen

en: Register as @label
nl: Registreren als @label
