Profile2 Registration Path (7.x-1.8) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Request new password
is: Óska eftir nýju lykilorði

en: Create new account
is: Stofna nýjan aðgang
