Profile2 Registration Path (7.x-1.8) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Log in
km: ចូល

en: Request new password
km: ស្នើ​សុំ​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: URL path
km: ផ្លូវ​ URL
