Profile2 Registration Path (7.x-1.8) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Request new password
ku: داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە

en: Create new account
ku: هەژمارێکی نوێ‌ درووست بکە
