Profile2 Registration Path (7.x-1.8) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Request new password
te: కొత్త సంకేతపదం కోసం అభ్యర్ధన

en: Create new account
te: కొత్త ఖాతా సృష్టించు
