Profile2 Registration Path (7.x-1.9) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Log in
sv: Logga in

en: Request new password
sv: Begär nytt lösenord

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: fieldset
sv: fältgrupp

en: URL path
sv: Sökväg för URL
