Profile2 Registration Path (7.x-1.13) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Request new password
mr: नवीन संकेताक्षरासाठी विनंती करा.

en: Create new account
mr: नवीन खाते बनवा
