Profile2 Registration Path (7.x-1.13) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Log in
nn: Logg inn

en: Request new password
nn: Be om nytt passord

en: Create new account
nn: Lag ny konto
