Profile2 Registration Path (7.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Request new password
hi: नया पासवर्ड मंगवाएँ

en: Tabs
hi: टैब्स
