Profile2 Registration Path (7.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Log in
ja: ログイン

en: Request new password
ja: パスワードの再発行

en: Tabs
ja: タブ

en: fieldset
ja: フィールドセット

en: Tab Text
ja: タブのテキスト

en: URL path
ja: URLパス
