Profile2 Registration Path (7.x-2.0-beta4) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Log in
fr: Se connecter

en: Request new password
fr: Demander un nouveau mot de passe

en: Tabs
fr: Onglets

en: fieldset
fr: groupe de champs

en: URL path
fr: Chemin d'URL

en: Password page title
fr: Titre de la page de mot de passe

en: Confirmation Message
fr: Message de confirmation
