Profile2 Registration Path (7.x-2.0-beta4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Log in
id: Masuk

en: Request new password
id: Lupa sandi

en: Tabs
id: Tab

en: URL path
id: Path URL
