Profile2 Registration Path (7.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Request new password
ar: طلب كلمة مرور جديدة

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: URL path
ar: مسار الرابط

en: Confirmation Message
ar: رسالة التأكيد
