Profile2 Registration Path (7.x-2.0-beta4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Request new password
vi: Yêu cầu mật khẩu mới

en: URL path
vi: Đường dẫn URL
