Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Search
ast: Guetar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta
