Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Search
bg: Търси

en: - None -
bg: - Не -

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Mail
bg: Адрес e-mail
