Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Search
bo: འཚོལ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Entity
bo: དངོས་གཞི
