Profile Field Search (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Search
bs: Pretraga

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka
